0
0
0

Система Myobrace A1 для дорослих розмір середній колір фіолетовий

Відгуки:
(0)
1 800 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Жорсткість: М'який
За віком: Для дорослих ( від 16 років)
Розмір: Розмір середній

Аппарат  Myobrace ™ для дорослих ( Myobrace for Adults ™)  
Апарати для дорослих Myobrace for Adults ™ призначені для корекції шкідливих міофункціональна звичок і лікування зубощелепно-лицьового розвитку. Для кожного з трьох етапів лікування використовується певна модель аппарата.   A1   призначений для початкового етапу вирівнювання зубних рядів і корекції шкідливих звичок. Апарат виготовляється з м'якого і пружнього матеріалу, що дозволяє йому легко адаптуватися до будь-яких аномалій прикусу. Аппарат  A1 випускається в двох розмірах (стандартний і великий).

Компанія  MRC стала лідером в області розробки систем корекції міофункіцональних проблем у дітей, довівши ефективність методів ортодонтичної корекції без застосування брекетів. Таке лікування також сприяє поліпшенню розвитку лицьового скелета дитини. Основа метода MRC - корекції положення і функції язика, а також нормалізація носового дихання і тренування правильної роботи періоральної мускулатури.

Система аппаратов  Myobrace® ефективно тренує язик приймати правильне положення, дозволяючи перебудувати роботу періоральної мускулатури, а також виявляє легкий компенсаційний вплив на зубні ряди. 

Догляд за апаратом Myobrace A1: Апарат A1 необхідно промивати в теплій проточній воді після кожного використання. Для ретельного очищення всіх апаратів MRC бажано два рази в тиждень використовувати розчинні таблетки Myoclean ™ .

Теги: Система Myobrace A1 для взрослых размер средний цвет фиолетовый

Характеристики
Характеристики
Жорсткість М'який
За віком Для дорослих ( від 16 років)
Розмір Розмір середній
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.